Los Nr. 30173 - 29th major Auction

~1990. 'Gr. Széchenyi István (1791-1860) A Legnagyobb Magyar / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Miniszertől' Ag és ... Weiter
Ausrufpreis:
24.000,00 HUF (61,07 €)

~1990. 'Gr. Széchenyi István (1791-1860) A Legnagyobb Magyar / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Miniszertől' Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (2x) peremen jelzett, sorszámozott. Kiadatlan típus, az éremképet később megváltoztatták. Szign.: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) T:1-
/ Hungary ~1990. 'Count István Széchenyi (1791-1860) The Greatest Hungarian' Ag and gilt Ag commemorative medal pair (2x) marked and numbered on edge. Unissued type, the image on the coin was later changed. Sign: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) C:AU
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com