• Asta 32

Lotto 30483 - Asta 32

Ausztria 1767. Ag emlékérem Mária Terézia felgyógyulásának emlékére 'M. THERESIA D.G. ROM. IMP. GER. HUNG. & BOHRE. A. A. / DEO ... Leggi tutto
Base d'asta:
60.000,00 HUF (152,68 €)

Stato lotto:

Ausztria 1767. Ag emlékérem Mária Terézia felgyógyulásának emlékére 'M. THERESIA D.G. ROM. IMP. GER. HUNG. & BOHRE. A. A. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OBREDDITAM PATRIE MATREM 22. IVLII MDCCLXVII'. Szign.: Franz Anton Widemann (34,97g/46mm) T:2 patina, ph. / Austria 1767. Commemorative Ag medallion for the recovery of Maria Theresia 'M. THERESIA D.G. ROM. IMP. GER. HUNG. & BOHRE. A. A. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OBREDDITAM PATRIE MATREM 22. IVLII MDCCLXVII'. Sign.: Franz Anton Widemann (34,97g/46mm) C:XF patina, edge error

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com