• Asta 31

Lotto 30366 - Asta 31

Finnország 1969. 'Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály' aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti ... Leggi tutto
Base d'asta:
30.000,00 HUF (76,48 €)

Stato lotto:

Finnország 1969. 'Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály' aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, adományozói okirattal (40mm) T:1- elszíneződés a zománcon /
/ Finland 1969. 'Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class' gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with ribbon, in original case and with awarding document (40mm) C:AU discolored enamell

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com