• Asta 31

Lotto 30325 - Asta 31

1949. A Magyar ...
1949. A Magyar ...

Lotto 30325

Militaria
1949. 'A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata' zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és 2db ... Leggi tutto
Base d'asta:
48.000,00 HUF (122,86 €)

Stato lotto:

1949. 'A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata' zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és 2db nem hozzávaló miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:2 zománchiba /
Hungary 1949. 'Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade' enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and 2 not own miniatures, in damaged original case C:XF enamel error
NMK 533.

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com