Lotto 31102 - Asta Numismatica Online 341

Német Harmadik Birodalom ...
Német Harmadik Birodalom ...
Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. 'Hitler's Dank' aranyozott ... Leggi tutto
Base d'asta:
20.000,00 HUF (51,07 €)
0,00 HUF (0,00 €)

Stato lotto:

Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. 'Hitler's Dank' aranyozott fém jelvény; 1933-1934. 'DDA' festett fém jelvény; 1939. 'Hitlerjugend Mittelelbe' műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2-
German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. 'Hitler's Dank' gold plated metal badge; 1933-1934. 'DDA' painted metal badge; 1939. 'Hitlerjugend Mitelelbe' plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com