Lotto 31040 - Asta Numismatica Online 324

Lotto 31040

Militaria
1957. 'Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem' aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, Kádár János aláírásával ... Leggi tutto
Base d'asta:
5.500,00 HUF (14,08 €)

Stato lotto:

1957. 'Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem' aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, Kádár János aláírásával ellátott, kissé sérült adományozói okirattal T:1-

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com