Lotto 31599 - Asta Numismatica Online 323

Osztrák-Magyar Monarchia ~1887. 'Tudományért és Művészetért Érdemérem' aranyozott, jelzetlen kitüntetés nyakszalagon, nem saját ... Leggi tutto
Base d'asta:
80.000,00 HUF (203,57 €)

Stato lotto:

Osztrák-Magyar Monarchia ~1887. 'Tudományért és Művészetért Érdemérem' aranyozott, jelzetlen kitüntetés nyakszalagon, nem saját tokban (45x85mm) T:2 zománcozás kopott, hiányos
Austro-Hungarian Monarchy ~1887. 'Decoration for Science and Art' gold plated decoration with neck ribbon, not in original case (45x85mm) C:XF enamell missing or worn

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com