Lotto 31573 - Asta Numismatica Online 323

1979. Fegyverbarátságért ...
1979. Fegyverbarátságért ...

Lotto 31573

Militaria
1979. 'Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata' zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, eredeti sérült tokban T:2 Hungary ... Leggi tutto
Base d'asta:
2.000,00 HUF (5,10 €)

Stato lotto:

1979. 'Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata' zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, eredeti sérült tokban T:2
Hungary 1979. 'Medal for Weapon Friendship, Golden Grade' enamelled, gold plated Br decoration in damaged case C:XF
NMK 717.

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com