• Asta 29

Lotto 30654 - Asta 29

Több száz darabos 'Demokratikus Ifjúsági Világszövetség' és 'Béke, barátság..' témájú jelvény és kitűző, üvegezett ... Leggi tutto
Base d'asta:
200.000,00 HUF (511,93 €)

Stato lotto:

Több száz darabos 'Demokratikus Ifjúsági Világszövetség' és 'Béke, barátság..' témájú jelvény és kitűző, üvegezett fakeretben. A jelvények között a magyar darabok mellett sok külföldi tagszervezet jelvénye is megtalálható. A legtöbb kitűzőn megjelenő téma a béke és a nukleáris fegyverek elleni tüntetés. A jelvények jelentős része szép állapotú, a fakeret borítása sérült. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2,2- /
Collection of several hundred ,,World Federation of Democratic Youth' and 'Peace, Friendship...' themed badges and pins in a large wooden frame. Beside the Hungarian pieces there are many badges from other member organizations. Most of the pins are about world peace and the anti-nuclear war movement. Most of the badges are in nice condition, the felt covering the frame is damaged. Worth seeing! C:AU,XF,VF

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com