<< Lot 30911 - Csehszlovákia ...   Lot 30913 - Kína 2008. ... >>

Lot 30912 - Online Numismatic Auction 348

Franciaország 1793. Mária ...
Franciaország 1793. Mária ...
75.000,00 HUF (211,80 €)

Franciaország 1793. 'Mária Antónia' Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. 'MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII' Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina