Lot 30571 - 29th major Auction

1991. 'A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat' zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, ... Read more
20.000,00 HUF (50,98 €)

1991. 'A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat' zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, eredeti tokban T:1- / Hungary 1991. 'Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade' enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, in original case C:AU
NMK 741.

For any information please contact info@darabanth.com