<< Lot 30013 - F. Fejér ...   Lot 30015 - Gedai István: ... >>

Lot 30014 - Online Numismatic Auction 320

1.600,00 HUF (5,14 €)

Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., 1975. Minikönyv, aranyozott vászonkötésben, használd, de jó állapotban.