Los Nr. 31555 - Online Numismatic Auction 360

1949. A Magyar ...
1949. A Magyar ...
1949. 'A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata' zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és ... Weiter
Ausrufpreis:
8.000,00 HUF (20,48 €)

1949. 'A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata' zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, kissé sérült adományozói tokban T:1- Hungary 1949. 'Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class' enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in somewhat damaged original case C:AU NMK 534.
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com