• Startseite
  • New

Los Nr. 30325 - New

1949. A Magyar ...
1949. A Magyar ...

Los Nr. 30325

Military
1949. 'A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata' zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és 2db ... Weiter
Ausrufpreis:
48.000,00 HUF (122,14 €)

1949. 'A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata' zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és 2db nem hozzávaló miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:2 zománchiba /
Hungary 1949. 'Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade' enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and 2 not own miniatures, in damaged original case C:XF enamel error
NMK 533.
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com