• Startseite
  • New

Los Nr. 30199 - New

Holló Barnabás (1865-1917) DN 'Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás' ezüstözött emlékplakett, hátoldalán ... Weiter
Ausrufpreis:
6.000,00 HUF (15,30 €)

Holló Barnabás (1865-1917) DN 'Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás' ezüstözött emlékplakett, hátoldalán 'LUDVIG' gyártói jelzéssel, eredeti tokban (100g/68x49mm) T:1- patina / Hungary ND 'Baron Miklós Wesselényi Commemorative Race - Long distance swimming in Balaton' silver plated commemorative plaque, with 'LUDVIG' makers mark on reverse, in case. Sign.: Barnabás Holló (100g/68x49mm) C:AU patina
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com