• Startseite
  • New

Los Nr. 30016 - New

Olaszország 1923R 20L Au ...
Olaszország 1923R 20L Au ...
Olaszország 1923R 20L Au 'Fasiszta kormány 1. évfordulója' jelzett Au keretben (a keret 0.750; az érme 0.900; Br.: 9,8g) T:1- / Italy ... Weiter
Ausrufpreis:
150.000,00 HUF (382,38 €)

Olaszország 1923R 20L Au 'Fasiszta kormány 1. évfordulója' jelzett Au keretben (a keret 0.750; az érme 0.900; Br.: 9,8g) T:1- /
Italy 1923R 20 Lire Au '1st Anniversary of Fascist Government' in hallmarked Au frame (the frame 0.750; the coin 0.900; Br.: 9,8g) C:AU
Krause KM#64
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com