Los Nr. 30568 - Online Numismatic Auction 343

1996. 'A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére' aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla ... Weiter
Ausrufpreis:
7.000,00 HUF (17,92 €)

1996. 'A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére' aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. Eredeti díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com