Los Nr. 31049 - Online Numismatic Auction 339

Los Nr. 31049

Military
1939. 'Magyar Bronz Érdemérem' aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 kopott aranyozás Hungary 1939. 'Hungarian Bronze Merit ... Weiter
Ausrufpreis:
3.000,00 HUF (7,68 €)

1939. 'Magyar Bronz Érdemérem' aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 kopott aranyozás
Hungary 1939. 'Hungarian Bronze Merit Medal' gilt Br decoration with ribbon C:XF worn gilding
NMK 392.
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com