• Asta 32

Lotto 30501 - Asta 32

Franciaország / Második ...
Franciaország / Második ...
Franciaország / Második Császárság 1856. 'Napóleon Lajos születése' Ag zseton. Szign.: Caqué (2,09g/15mm) T:1- patina / France / ... Leggi tutto
Base d'asta:
10.000,00 HUF (25,30 €)

Stato lotto:

Franciaország / Második Császárság 1856. 'Napóleon Lajos születése' Ag zseton. Szign.: Caqué (2,09g/15mm) T:1- patina /
France / Second Empire 1856. 'Birth of Louis-Napoleon' Ag jeton. Sign.: Caqué (2,09g/15mm) C:AU patina

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com