• Asta 32

Lotto 30500 - Asta 32

Franciaország 1793. Mária ...
Franciaország 1793. Mária ...
Franciaország 1793. 'Mária Antónia' Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. 'MARIA ANTONIA ... Leggi tutto
Base d'asta:
65.000,00 HUF (164,45 €)

Stato lotto:

Franciaország 1793. 'Mária Antónia' Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. 'MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII' Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina

Per qualsiasi informazione contattare info@darabanth.com