Lot 31099 - Online Numismatic Auction 354

Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. 'Két év a harcmezőn 1914-1916' Zn sapkajelvény, 'K.u.K. ... Read more
26.000,00 HUF (65,78 €)

Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. 'Két év a harcmezőn 1914-1916' Zn sapkajelvény, 'K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT' gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. 'A Nemzeti Áldozatkészség Szobra' zománcozott Br jelvény, hátlapon 'HIVATALOS KIADVÁNY' felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. 'A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS' hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. 'Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred' tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. '4. Karácsony a fronton 1917' Zn jelvény, hátoldalon 'Winter & Adler - Bécs' gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina
Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. 'Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)' Zn cap badge, with 'K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT' maker's mark (27x30mm) + ~1915. 'Statue of the National Generosity' enamelled Br badge with horizontal pin, on the back 'HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)' (47x25mm) + 1916. 'Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS' tombac commemorative medal (30mm) + 1917. 'CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81.' tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. '4. Weihnachten im Felde 1917' Zn badge, with 'Winter & Adler - Wien' makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina

For any information please contact info@darabanth.com