<< Lot 30366 - Finnország ...   Lot 30368 - Lettország ... >>

Lot 30367 - 31st Major Auction

1.700.000,00 HUF (4.727,61 €)

Kínai Császárság 1910.'Kettős Sárkány Rend II. osztály, III. fokozatának kitüntetése és csillaga' részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés a csillagával eredeti adományozói dísztokban, vállszalaggal, valamint az eredeti adományozói okirattal. Mindkettőben faragott korall. A kitüntetést egy japán kereskedelmi miniszterhelyettes kapta a Csing-dinasztiától. (a medál 27,92g/47mm; a csillag 51,33g/78mm) T:1- csak apróbb zománcsérülések, tok belsejében kis sérülés / Chinese Empire 1910. 'Order of the Double Dragon, Second Class, Third Grade medal and star' partially enamelled and gold plated Ag medal and star in original case with sash ribbon and also the original awarding document. Both with engraved coral. The decoration was awarded by the Qing dynasty to a Japanese deputy minister of commerce. (the medal 27,92g/47mm; the star 51,33g/78mm) C:AU only tiny enamell errors, slighty damage inside the case