<< Lot 30015 - Olasz Államok ...   Lot 30017 - Szlovénia ... >>

Lot 30016 - 31st Major Auction

Olaszország 1923R 20L Au ...
Olaszország 1923R 20L Au ...
150.000,00 HUF (424,09 €)

Olaszország 1923R 20L Au 'Fasiszta kormány 1. évfordulója' jelzett Au keretben (a keret 0.750; az érme 0.900; Br.: 9,8g) T:1- / Italy 1923R 20 Lire Au '1st Anniversary of Fascist Government' in hallmarked Au frame (the frame 0.750; the coin 0.900; Br.: 9,8g) C:AU Krause KM#64