<< Lot 31207 - Finnország ...   Lot 31209 - Franciaország ... >>

Lot 31208 - Online Numismatic Auction 337

90.000,00 HUF (279,87 €)

Finnország 1942. 'Finn Oroszlán Rend Középkereszt' aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. 'A.T.' (A. Tillander) gyártói jelzés és '813H' ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. 'Order of the Lion Commander's Cross' gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With 'A.T.' (A. Tillander) mark and '813H' hallmark on ear (49mm) C:XF