<< Lot 30028 - R.S. Yeoman: A ...   Lot 30030 - 3db orosz ... >>

Lot 30029 - Online Numismatic Auction 320

5.000,00 HUF (16,06 €)

Münzen und medaillen A.G. Svájci érmekatalógus ~30-40. száma egybekötve, 1954-től 1959-ig. Díszes, kopott, sérült kötésben. Használt, de jó állapotú.