<< Lot 30026 - H. A. Seaby : ...   Lot 30028 - R.S. Yeoman: A ... >>

Lot 30027 - Online Numismatic Auction 320

1.600,00 HUF (4,95 €)

R.S. Yeoman: A Catalog of Modern World Coins 9th Edition. Western Publishing Company Inc., Racine, Wisconsin, 1970. Használt állapotban, kopott kötés, gerincén sérülések.