• Startseite
  • New

Los Nr. 30359 - New

1984. Április Negyedike ...
1984. Április Negyedike ...
1984. 'Április Negyedike Érdemrend' aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas ... Weiter
Ausrufpreis:
20.000,00 HUF (50,85 €)

1984. 'Április Negyedike Érdemrend' aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban + adományozói okirattal T:1- / Hungary 1984. 'Order of Merit of April Fourth' with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case + with awarding certificate C:AU
NMK 720.
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com