Los Nr. 31263 - Online Numismatic Auction 337

1950. 'A Kossuth-érdemrend II. osztálya' aranyozott és zománcozott Ag csillag, hátoldalán 1948-as dátum, mellette szalagsávon ... Weiter
Ausrufpreis:
280.000,00 HUF (708,32 €)

1950. 'A Kossuth-érdemrend II. osztálya' aranyozott és zománcozott Ag csillag, hátoldalán 1948-as dátum, mellette szalagsávon aranyozott miniatűr + 1947. 'Magyar Szabadság Érdemrend ezüst fokozata' Ag kitüntetés mellszalagon, hátoldalán 1946-os dátum; ezek együtt 'Rákosi-címeres dísztokban T:1-,2 kis zománchiány, kopott aranyozás a csillagon
Hungary 1950. 'Kossuth Order, 2nd Class' gold plated and enamelled Ag star, 1948 date on reverse, with gold plated miniature on service ribbon + 1947. 'Order of Merit of Hungarian Freedom, Silver Grade' Ag decoration with ribbon, 1946 date on reverse; all these on case with 'Rákosi coat of arms' C:AU,XF small enamell missing, gold plating worn on star
NMK 522; 482.
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com