• Startseite

Los Nr. 31040 -

Los Nr. 31040

Military
1957. 'Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem' aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, Kádár János aláírásával ... Weiter
Ausrufpreis:
5.500,00 HUF (13,96 €)

1957. 'Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem' aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, Kádár János aláírásával ellátott, kissé sérült adományozói okirattal T:1-
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com