• Startseite

Los Nr. 31034 -

1917. A Polgári Hadi ...
1917. A Polgári Hadi ...

Los Nr. 31034

Military
1917. 'A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya' zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, miniatűrrel együtt, a tűn ... Weiter
Ausrufpreis:
40.000,00 HUF (101,36 €)

1917. 'A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya' zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, miniatűrrel együtt, a tűn 'BACHRUCH' gyártói jelzés T:2 miniatűr tűje letört
Hungary 1917. 'War Cross for Civil Merit, IInd Class' enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with 'BACHBRUCH' makers mark on pin, with miniature C:XF pin of the miniature missing
NMK 289.
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com