Los Nr. 30719 - 28th major Auction

1901-2002. Magyar ...
1901-2002. Magyar ...
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. ... Weiter
Ausrufpreis:
500.000,00 HUF (1.264,86 €)

1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a 'A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975' című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 /
1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled 'Hungarian Football Champion Teams 1901-1975'. The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com