Los Nr. 30316 - 28th major Auction

1972. 100Ft Ag 'Szent István' jelzett próbaveret tervezet, eltérő betűtípussal (2xklf) + 1972. 100Ft Ag 'Szent István' jelzett ... Weiter
Ausrufpreis:
450.000,00 HUF (1.138,38 €)

1972. 100Ft Ag 'Szent István' jelzett próbaveret tervezet, eltérő betűtípussal (2xklf) + 1972. 100Ft Ag 'Szent István' jelzett próbaveret tervezet, mesterjegy nélkül, sima ruhaszegéllyel (2xklf) T:BU,PP,1(PP) / Hungary 1972. 100 Forint Ag 'Saint Stephen' 'PRÓBAVERET' marked trial strike plan, with different font (2xdiff) + 1972. 100 Forint Ag 'Saint Stephen' 'PRÓBAVERET' marked trial strike plan, without privy mark, with plain hem (2xdiff) C:BU,PP,1(PP)
Adamo EME9
Für weitere Informationen schreiben Sie uns an info@darabanth.com